Vyhľadávanie

V ponuke je 9 nehnuteľností.

 

PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI 

Pri predaji Vašej nehnuteľnosti Vás budeme zastupovať od prvej obhliadky s potenciálnym záujemcom až po odovzdanie bytu novému vlastníkovi. Vy sa zatiaľ môžete venovať svojej rodine, práci alebo koníčkom.

 

PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI 

Vašu nehnuteľnosť určenú na prenájom ohodnotíme, profesionálne nafotíme, a následne ju budeme intenzívne propagovať, aby bola prenajatá vhodnému nájomcovi čo najskôr.  

 

KÚPA NEHNUTEĽNOSTI

Nemáte čas hľadať nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv ? Nechce sa Vám komunikovať s realitnými maklérmi, predajcami a vlastníkmi nehnuteľností? My Vašu novú nehnuteľnosť nájdeme. Zrealizujeme s Vami obhliadku a následne Vám vyjednávame najlepšiu cenu !

 

FINANČNÉ SLUŽBY

Nedmysliteľnou súčasťou obchodovania s nehnuteľnosťami je financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru. My Vám ponúkame dokonalú orientáciu na finančnom trhu. Prostredníctvom partnerskej finančnej spoločnosti WEALTH EFFECT MANAGEMENT - WEM, ponúkame našim klientom profesionálnu pomoc pri riešení hypotekárneho úveru, ale aj poistenia ako aj pri ďalších finančných službách. V prípade záujmu o investície na finančnom trhu, ponúkame našim klientom na základe dôkladnej analýzy potrieb, finančných možností a investičného horizontu efektívne zhodnotenie kapitálu. 

 

Čo je u nás samozrejmosťou?

Silný marketing, profesionalita, poplatky zahrnuté v odmene..., ale aj bezplatné poradenstvo, individuálny prístup a flexibilita !

 

Budeme radi, ak sa na nás kedykoľvek obrátite. 

 

S prácou Vašej realitnej kancelárie sme nadmieru spokojní – v krátkom čase Ste doporučili spoľahlivého nájomníka, všetky obhliadky boli z Vašej strany personálne zabezpečené a na základe nášho vlastného želania nemuseli sme pri obhliadkach byť fyzicky prítomní – všetko bolo Vašou kanceláriou zabezpečené, vrátane vypracovania nájomných zmlúv.

Vami doporučený nájomník doposiaľ vystupuje ako spoľahlivý a nekonfliktný voči ostatným susedom čo si veľmi ceníme.

S priateľským pozdravom.

Juraj, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.