Vyhľadávanie

V ponuke je 3 nehnuteľností.

 

PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI 

Pri predaji Vašej nehnuteľnosti Vás budeme zastupovať od prvej obhliadky s potenciálnym záujemcom až po odovzdanie bytu novému vlastníkovi. Vy sa zatiaľ môžete venovať svojej rodine, práci alebo koníčkom.

 

PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI 

Vašu nehnuteľnosť určenú na prenájom ohodnotíme, profesionálne nafotíme, a následne ju budeme intenzívne propagovať, aby bola prenajatá vhodnému nájomcovi čo najskôr.  

 

KÚPA NEHNUTEĽNOSTI

Nemáte čas hľadať nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv ? Nechce sa Vám komunikovať s realitnými maklérmi, predajcami a vlastníkmi nehnuteľností? My Vašu novú nehnuteľnosť nájdeme. Zrealizujeme s Vami obhliadku a následne Vám vyjednávame najlepšiu cenu !

 

FINANČNÉ SLUŽBY

Nedmysliteľnou súčasťou obchodovania s nehnuteľnosťami je financovanie prostredníctvom hypotekárneho úveru. My Vám ponúkame dokonalú orientáciu na finančnom trhu. Prostredníctvom partnerskej finančnej spoločnosti WEALTH EFFECT MANAGEMENT - WEM, ponúkame našim klientom profesionálnu pomoc pri riešení hypotekárneho úveru, ale aj poistenia ako aj pri ďalších finančných službách. V prípade záujmu o investície na finančnom trhu, ponúkame našim klientom na základe dôkladnej analýzy potrieb, finančných možností a investičného horizontu efektívne zhodnotenie kapitálu. 

 

Čo je u nás samozrejmosťou?

Silný marketing, profesionalita, poplatky zahrnuté v odmene..., ale aj bezplatné poradenstvo, individuálny prístup a flexibilita !

 

Budeme radi, ak sa na nás kedykoľvek obrátite. 

 

„Týmto by som Vám chcel veľmi pekne poďakovať za Váš prístup ku svojej práci. Od začiatku bola komunikácia na profesionálnej úrovni a splnené všetky náležitosti na ktorých sme sa vopred dohodli. Veľmi si cením Vaše manažérske schopnosti, dochvíľnosť, precízne doťahovanie spolupráce založené na detailoch a vystupovanie na vysokej úrovni. Takto má v mojich očiach vyzerať práca realitného makléra. Kedykoľvek sa na Vás opäť rád obrátim.“

Ľuboš, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.