Vyhľadávanie

V ponuke je 24 nehnuteľností.

Kreatívny mezonet s nádychom luxusu

Cena:
dohodou
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Americká
Mesačné náklady: 240
 
Podlahová plocha: 107 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Mesačné náklady: 240
Balkón: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: verejné parkovanie
Výťah: áno
ID inzerátu: 209K

Výhody

juhozápadne orientovaná terasa 18m2

rohová vaňa

hosťovské WC

umývačka riadu 

byt sa predáva kompletne zariadený

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Štýlovo zariadený, kompletne zrekonštruovaný, priestranný mezonet na najvyššom poschodí tehlového domu s terasou - tento bytový kúsok čaká na tých, ktorí si doprajú oddych a ticho v mestských uličkách hlavného mesta.

Mezonet má dve poschodia. Na hornom poschodí môžete využiť chill out zónu. Ak ste skôr aktívny typ človeka, ľahko tento priestor premeníte na galériu s pracovným stolíkom, ktorá plynuje prechádza do terasy. Terasa ponúka výhľad na Kolibu, tiež na vežu Kamzík a dopraje vám atmosféru tichého dvora. Spálňa prekvapí oknami z dvoch strán, kúpeľňa zase svojím nečakaným priestorom.

Na dolnom poschodí ponúka mezonet vstupnú chodbu, hosťovskú kúpeľňu, kuchyňu prepojenú s obývacou časťou a jedálenským stolom. Poschodie má dokonalú vnútornú dispozíciu, ktorá poskytuje teplo domova a zároveň aktívny život. Dalo by sa povedať, že byt sa vám prirodzene prispôsobí, či už hľadáte chvíle v spoločnosti alebo chcete súkromie.

Vďaka dobrej dispozícii okien si možete užívať lúče zapadajúceho slnka takmer v celom priestore.

Pôvodní majitelia na dizajne rozhodne nešetrili. Aj preto tu nájdete prvky secesného štýlu namiešaného so súčasnou modernou. Drevo, tehla a teplé odtiene vám zase navodia pocit pohodlia a pokoja. Okná sú orientované do dvora, ulica, na ktorej je dom situovaný, je bočná.

Ak sa rozhodnete pre túto lokalitu, zacítite nedávnu históriu. Tú prezrádza vonkajší vzhľad tehlového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou. Zachoval si ale prvky povojnovej architektúry, ktoré harmonicky zapadajú do vzhľadu ulice.

Ešte predtym, než zamierite do mezonetového bytu s terasou o velkosti 18m2, môžete si užit pôvodnú zelen v malej záhradke za domom. Záhradka kedysi slúžila na domáce práce pôvodných obyvateľov, dnes je odpočinkovým miestom súčasných majiteľov. Relax nájdete aj o pár metrov ďalej v blízkosti korún stromov, mestskej zelene či detského ihriska. Nezameniteľná atmosféra a nádych luxusu a súčasného umenia – to je mezonet na Americkej ulici v Bratislave.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Maklér:

makler
Maklér:Johnstad
Telefón:0948120303
E-mail:info-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

Dlhoročná skvelá spolupráca, odporúčam najlepším priateľom, dokonalá znalosť trhu a view na trh, profesionálny prístup, vysoká diskrétnosť, vysoká spokojnosť so službami, spoľahlivosť, vysoká dôvera, dohodnuté slovo platí.

Boris, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.