Vyhľadávanie

V ponuke je 12 nehnuteľností.

Histórická atmosféra v modernom prevedení

Cena:
1 050,00 €/mesiac
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Laurinská
 
Podlahová plocha: 130 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 3
Balkón: nie
Terasa: nie
Cena za energie: 300
Druh parkovania: neuvedené
Výťah: áno
ID inzerátu: 212K

Výhody

- veľkorysý priestor

- kompletné zariadenie

- úžasná lokalita

- nádherná kaviereň priamo pred domom

- dve kúpeľne

- luxusné zariadenie

- šatník

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Kedysi mestské opevnenie, dnes pulzujúce miesto mladých a turistov. Presne tu, na Laurinskej ulici v Bratislave, sa ponúka nový priestor na život.

Byt, ktorý sa majitelia rozhodli dať do prenájmu, ideálne poslúži tým, ktorí ocenia živé historické centrum vonku a secesný štýl vnútri. Presne tak je byt zariadený.

Dizajnovo si drží jednotnú líniu – barokový štýl - a to od vstupu až po obrazy na stene. Rannú kávu si môžete užívať pri oblúkových oknách, večeru pripravovať v priestrannej kuchyni s jedálňou.

Dispozícia a samotný tvar pôdorysu robí byt nezameniteľným. Súkromie nájdete v dvoch priestranných kúpeľňách. Jedna je pripojená k spáľni, druhá je pre hostí. Okrem dvoch kúpelní, sú tu aj dve spálne a priestranný šatník.

Byt rozhodne patrí k tým, do ktorých sa budete chcieť vrátiť. Nesie v sebe luxus a veľkoleposť, čo podčiarkuje i výhľadom z okna. Vidieť tu strechy meštiackych domov a architektúru, ktorá odkazuje na barokovú minulosť hlavného mesta.

Veľká výmera ( 130m2 ) a dispozícia bytu ponúka pohodlie viac než dvom nájomníkom. Prechody medzi jednotlivými miestnosťami ozvláštňujú dvojkrídlové dvere v pôvodnom dizajne. Aj preto budete mať pocit, akoby ste sa príjemnej stratili v čase. Kvalitné plnohodnotné vybavenie bytu vás však uistí, že žijete moderným technologickým životom. Stačí sa iba nasťahovať.

Ak máte tvorivú dušu, hneď pod oknom si prídete na svoje – na výber máte nespočetné množstvo reštaurácií, barov a kaviarní, ktorých vôňa sa každé ráno prediera až do obývačky. Hluku sa netreba obávať, pôvodné okná boli kvalitne nahradené novými. Byt sa nachádza v pešej zone. Tá vás dnes privíta pouličnými umelcami či miestnymi butikmi. Avšak, iba málokto vie, že ak zakotví na Laurinskej ulici, bude presne na mieste, ktoré kedysi chránilo mesto hradbami. A túto dobu dokonale pripomína i byt, ktorý sa môže stat vaším novým miestom oddychu i hektického života.

Tešíme sa na stretnutie s Vami

Maklér:

makler
Maklér:Johnstad.
Telefón:0940630148
E-mail:office-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

Bola som veľmi spokojná. Profesionálny prístup a ochota vyhovieť požiadavkám klienta. Odporúčam a ďakujem.

Nela, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.