Vyhľadávanie

V ponuke je 13 nehnuteľností.

Dvojgeneračná villa s maximálnym komfortom

Cena:
dohodou
Obec: Kráľová pri Senci
Ulica: Kráľová
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 8
Podlahová plocha: 366 m2
Plocha pozemku: 2105 m2
Balkón: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: vyhradené parkovanie
Mesačné náklady: 295
ID inzerátu: 215J

Výhody

Tech. informácie

- konštrukcia : tehla 38 wienerbeger, termofasádna omietka

- strecha : škridla bramac. zateplená minerálnou vlnou 

- kúrenie : 2 x plynové kotle so zásobníkmi

- odkanalizovanie : žumpa

- internet : t-com

Vybavenie

- vnútorný a vonkajší bazén

- sauna 2 x ( parná a suchá )

- vybavená kuchyňa

- vstavané skrine a šatníkové skrine

- záhradný domček

- priestranná záhrada

- 3 x kúpelňa s WC, 5 x WC

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Prebúdzate sa do korún stromov, ranné chvíle si vychnutnávate v presvetlenej jedálenskej časti, obed s rodinou v rozsiahlej zelenej záhrade a plávanie počas väčšiny roka v krytom bazéne. Idylka, ktorú si môžete dopriať v obci Kráľová pri Senci.

Dom, ktorý ponúkame na predaj, bol navrhnutý ako dvojgeneračný. Je prispôsobený tak, aby poskytoval dostatok možností pre dve rodiny, prípadne jednu väčšiu. Môže sa tak ľahko stať miestom, kde v dedinskom prostredí spolu nažívajú dve generácie. Po nenáročných stavebných úpravách je možné dispozíciu obytných celkov zjednotiť.

O súkromie sa nemusíte obávať. Každá časť domu má vlastnú kuchyňu, kúpeľňu či spáľňu. Kuchyňa je dostatočne veľká aj pre náročnejšie kuchárky, od jedáľne ju delí barový pult. Aj preto vie táto rodinná vila bez problémov privítať väčší počet ľudí.

Pýši sa rozlohou 366 m2 a vonku ju sprevádza výsadba lesných stromov. Jej obyvatelia sa cítia ako v lese s dostatočným odstupom od susedov. Výhľad z takmer ktoréhokoľvek okna vám vždy dopraje živú prírodu.

Veľká záhrada, záhradný domček, gril, krytý bazén a presklená terasa sa ľahko premenia na miesto príjemných spoločných chvíľ. Tie si môžete dopriať aj vo wellnesse s menším bazénom, fínskou a tiež parnou saunou, a posiľňovacím zariadením pre aktívnejších. Áno, to všetko na jednom mieste u vás doma.

Prichádzajte domov po vydláždenom chodníčku a do podkrovia vstupujte po štýlových točených schodoch. Ak tak urobíte, prekvapí vás jeho rozloha a nebývalá veľkosť. Veľká časť zariadenia v dome je z pravého dreva, drevené sú podlahy, okná i dvere. V obývačke sa pohodlnne usadíte pri živom ohni v krbe.

Zľadiť interiér so spoločnými priestormi tak, aby mal každý svoje súkromie, nie je jednoduchá záležitosť. Pri tomto dome však môžeme povedať, že sa to podarilo. Spoločné priestory ako veranda a wellness svojím umiestnením umožňujú užívať si tento priestor každému obyvateľovi domu, ako mu práve vyhovuje.
Pohodlný život so všetkým, čo k nemu potrebujete na jednom mieste s vašimi blízkymi. To vám vie dať váš nový domov.

Lokalita

Názov obce Kráľová pri Senci nie je náhodný - v minulosti to bolo obľúbené miesto šľachtického rodu Pállfyovcov, po ktorých tu ostal barokový most funkčný dodnes. Doprajte si prechádzku či jazdu na bicykli po oboch stranách rieky, na ktorých sa dedinka rozkladá. V hlavnom meste ste do 30tich minút.

Tešíme sa na stretnutie s Vami

Maklér:

makler
Maklér:.Johnstad.
Telefón:0940505656
E-mail:petko-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

I was really happy with the service you provided - you were thoughtful and considerate and really understood my needs, unlike most of the other realestate agents that I dealt with. 

Sarah, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.