Vyhľadávanie

V ponuke je 10 nehnuteľností.

Čisté línie moderného priestoru s atmosférou Starého Mesta

Cena:
dohodou
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Kozia
 
Podlahová plocha: 87 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 4
Balkón: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: garážové státie
Výťah: áno
ID inzerátu: 218A

Výhody

prestížna adresa

vysoký štandard v cene bytu

vonkajšie hliníkové žalúzie s el. ovládaním

klimatizačná jednotka každej miestnosti

podlahové kúrenie

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Váš pohľad na Bratislavu z inej perspektívy

Chcete si vychutnávať atmosféru bývania v Starom Meste plnými dúškami? Projekt KOZIA 7 sa nachádza na rovnomennej ulici, v prestížnej časti Bratislavy, na Kozej ulici, ktorá bola známa už v 14. storočí, kedy bola súčasťou opevnenia mesta.

V 6 podlažnej budove projektu KOZIA 7 je celkovo 6 rezidenčných bytov, z ktorých sú voľné už len 4. V modernom a vzdušnom interiéri sa spája história s prvkami architektúry 21. storočia.
Byt s juhozápadnou orientáciou na 4. poschodí je trojizbový, s rozlohou 77,29 m², balkónom vo veľkosti 5,96 m² a pivnicou 4,05 m². V celom projekte použil developer vyšší štandard ako pôvodne plánoval a zameral sa na značky, ktorým ľudia dôverujú. V izbách a kuchyni použil parkety z masívu – (3x lakované), v kúpeľni a toalete použil kvalitné dlažby a obklady, v celom byte interiérové dvere SAPELI. Vstup do bytu zabezpečujú dvere ADLO. Súčasťou štandardu je podlahové kúrenie s podlahovým konvektorom pri okne, klimatizácia DAIKIN a vonkajšie žalúzie s elektrickým pohonom.

Navždy v centre mesta

Len pár metrov pešo vás delí od najväčších historických pamiatok mesta, ako sú Michalská brána, Dóm sv. Martina, Bratislavský hrad, Slovenské národné divadlo či Slavín.

Okrem toho, že kúsok od bytového domu sa nachádzajú potraviny, lekáreň, pošta, základná aj materská škôlka, lokalita ponúka rôzne formy kultúrneho a voľnočasového vyžitia. Blízke kaviarničky a reštaurácie lákajú návštevníkov svojimi špecialitami počas celého roka. Príjemnými miestami pre prechádzky a relax sú pešo dostupné - nábrežie Dunaja, uličky Starého mesta či rozkvitnuté Prezidentské záhrady. Ak zatúžite po nákupoch, máte na výber hneď niekoľko exkluzívnych nákupných centier - Aupark, Eurovea či Central, ktoré sa nachádzajú kúsok od bytu.


Parking

Parkovanie je vyriešené parkovacím výťahom, ktorým sa obyvatelia zvezú na -1. poschodie, kde bezproblémovo zaparkujú. Zakúpenie parkovacieho miesta nie je povinné. V prípade záujmu je jeho cena 25 000 EUR bez DPH.

Veľmi radi Vám zorganizujeme prehliadku bytu. Napíšte nám na chvalova-ZVNC-johnstad.sk alebo sa ozvite na tel. číslo 0915 396 560.

Teší sa na vás Senior Real Estate Consultant, Adriana Chválová

Maklér:

makler
Maklér:.Johnstad.
Telefón:0940505656
E-mail:petko-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

Profesionálny prístup, ústretovosť, kompletné vybavenie všetkých náležitostí, znalosť a skúsenosti na realitnom trhu. Určite odporučím svojim známym. Ďakujem za doterajšiu spoluprácu.

Adriana, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.