Vyhľadávanie

V ponuke je 9 nehnuteľností.

Nádherný výhľad, priestranný byt a prestížne prostredie na Kozej ulici

Cena:
dohodou
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Kozia
 
Podlahová plocha: 247 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 6
Balkón: áno
Terasa: áno
Druh parkovania: garážové státie
Výťah: áno
ID inzerátu: 220A

Výhody

cena v prevední štandard

podlahové kúrenie

klimatizačná jednotka v každej miestnosti

vonkajšie hliníkové žalúzie

spoločná plynová kotolňa v dome

prestížna adresa

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Chcete si vychutnávať atmosféru bývania v Starom meste plnými dúškami z úžasného mezonetu? Projekt KOZIA 7 sa nachádza na rovnomennej ulici,v prestížnej časti Bratislavy. Kozia ulica bola známa už v 14. storočí, kedy bola súčasťou vonkajšej strany mestského opevnenia. V modernom a vzdušnom interiéri sa spája história s prvkami architektúry 21. storočia.

V 6 podlažnej budove projektu KOZIA 7 je celkovo 6 rezidenčných bytov, z ktorých sú voľné už len 4. Byt s juhozápadnou orientáciou na 6. a 7. poschodí je päťizbový s veľkorysou rozlohou 166,17 m², terasami a balkónmi ktoré majú spolu 72,6 m² a pivnicou 4,46 m². O prestíži mezonetu niet pochýb aj vďaka výťahu, ktorým sa dostanete priamo k sebe domov na 6. poschodie. Na 7. poschodie vedú schody, kde sa nachádza spálňa s vlastnou kúpeľňou, dve izby, samostatná toaleta a terasa.
Naskytnú sa vám výhľady, ktoré si s veľkou istotou zamilujete. Každodenné pohľady na Bratislavský hrad s hradným kopcom, Slavín či Kolibu ohúria nielen vás, ale aj každú návštevu, ktorá do vášho veľkorysého bytu vstúpi.

V celom projekte developer použil vyšší štandard, ako pôvodne plánoval a zameral sa na značky, ktorým ľudia dôverujú. V izbách a kuchyni použil parkety z masívu-3x lakované, v kúpeľni a toalete použil kvalitné dlažby a obklady, interiérové dvere SAPELI či vchodové dvere ADLO. Súčasťou štandardu je podlahové kúrenie s podlahovým konvektorom pri okne, klimatizácia DAIKIN a vonkajšie žalúzie s elektrickým pohonom.


Navždy v centre mesta

Len pár metrov pešo vás delí od najväčších historických pamiatok mesta, ako sú Michalská brána, Dóm sv. Martina, Bratislavský hrad, Slovenské národné divadlo či Slavín.

Okrem toho, že kúsok od bytového domu sa nachádzajú potraviny, lekáreň, pošta, základná aj materská škôlka, lokalita ponúka rôzne formy kultúrneho a voľnočasového vyžitia. Blízke kaviarničky a reštaurácie lákajú návštevníkov svojimi špecialitami počas celého roka. Príjemným miesto pre prechádzky a relax je nábrežie Dunaja, uličky Starého mesta či rozkvitnuté Prezidentské záhrady. Ak zatúžite po nákupoch, máte na výber hneď niekoľko exkluzívnych nákupných centier - Aupark, Eurovea či Central, ktoré sa nachádzajú kúsok od vás. Originálne kúsky od slovenských aj zahraničných návrhárov nájdete v uličkách Ventúrska a Laurinská.


Parking

Parkovanie je vyriešené parkovacím výťahom, ktorým sa obyvatelia zvezú na -1 poschodie a tam bezproblémovo zaparkujú. Zakúpenie parkovacieho miesta nie je povinné.


Veľmi radi Vám zorganizujeme prehliadku bytu. Napíšte nám na chvalova-ZVNC-johnstad.sk alebo sa ozvite na tel. číslo 0915 396 560.

Teší sa na vás Senior Real Estate Consultant, Adriana Chválová

Maklér:

makler
Maklér:.Johnstad.
Telefón:0940505656
E-mail:petko-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

S prácou Vašej realitnej kancelárie sme nadmieru spokojní – v krátkom čase Ste doporučili spoľahlivého nájomníka, všetky obhliadky boli z Vašej strany personálne zabezpečené a na základe nášho vlastného želania nemuseli sme pri obhliadkach byť fyzicky prítomní – všetko bolo Vašou kanceláriou zabezpečené, vrátane vypracovania nájomných zmlúv.

Vami doporučený nájomník doposiaľ vystupuje ako spoľahlivý a nekonfliktný voči ostatným susedom čo si veľmi ceníme.

S priateľským pozdravom.

Juraj, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.