Vyhľadávanie

V ponuke je 24 nehnuteľností.

Moderná architektúra a dispozícia rodinného domu v Zálesí poskytuje kvalitný a atraktívny život

Cena:
209 850,00 €
Obec: Zálesie
 
Stav objektu: novostavba
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 138 m2
Plocha pozemku: 600 m2
Balkón: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 227A

Výhody

Veľkorysý priestor prepojený s terasou veľkou sklenenou stenou

Súčasťou domu je garáž

Efektné a efektívne dispozičné riešenie

Optimálna orientácia k svetovým stranám

Použité len kvalitné materiály

Možnosť úpravy štandardu podľa požiadaviek klienta

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Rodinný dom s modernou architektúrou, efektným a efektívnym dispozičným riešením s rozdelenou spoločenskou a súkromnou časťou poskytnú budúcim obyvateľom kvalitný a atraktívny životný priestor.
Veľkosť rodinného domu vrátane garáže pre jedno auto je 137,85 m² úžitkovej plochy s optimálnou orientáciou k svetovým stranám, aby počas celého dňa v ňom bolo veľa svetla a slnka.
Vďaka nadštandardnej výmere pozemku od 600 m² zmestíte na pozemok okrem rodinného domu, garážového státia a terasy aj okrasnú záhradu, bylinkový či zeleninový záhon, je to luxus.

O projekte:

Pokojné bývanie len pár minút autom od Bratislavy vytvára dokonalý súlad medzi miestom pre každodenný život, oddychovým priestorom a napojením k hlavnému mestu.

Nasťahovať sa do prvej fázy projektu Pri jazere II môžete v roku 2019. Tvorí ju 26 rodinných domov.

Druhá fáza ponúkne v roku 2020 spolu 12 rodinných domov a 12 trojizbových bytov v malo podlažných bytových domoch s výhľadom na jazero.

Tretia fáza dotvorí celý komplex v roku 2021 s 58 bytovými jednotkami doplnenými občianskou vybavenosťou pre rezidentov.

V komplexe si už v prvej fáze svoje miesto nájde atraktívna reštaurácia s terasami a mólom pri vodnej hladine, ktorej súčasťou môže byt aj ponuka príjemných apartmánov s výmerou 35 – 55 m2 vytvorené pre účely ubytovania, parková zeleň s detským ihriskom a dostatkom lavičiek pre oddych, jazero s plážou a prechádzkovými trasami v zelenom prostredí. V ďalších fázach pribudne cukráreň, mikroškôlka, ďalšie detské ihrisko, prípadne doplnkové priestory pre zdravotnú ambulanciu, ci malú klubovú kultúrnu činnosť.

Projekt Pri jazere II prináša spojenie dizajnového bývania s vidieckou atmosférou

Pre viac informácii navštívte stránku www.prijazere2.sk alebo nás sledujte na facebooku https://www.facebook.com/prijazere2/

Maklér:

makler
Maklér:Johnstad
Telefón:0948120303
E-mail:info-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

S prácou Vašej realitnej kancelárie sme nadmieru spokojní – v krátkom čase Ste doporučili spoľahlivého nájomníka, všetky obhliadky boli z Vašej strany personálne zabezpečené a na základe nášho vlastného želania nemuseli sme pri obhliadkach byť fyzicky prítomní – všetko bolo Vašou kanceláriou zabezpečené, vrátane vypracovania nájomných zmlúv.

Vami doporučený nájomník doposiaľ vystupuje ako spoľahlivý a nekonfliktný voči ostatným susedom čo si veľmi ceníme.

S priateľským pozdravom.

Juraj, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.