Vyhľadávanie

V ponuke je 24 nehnuteľností.

Svetlé a teplé bývanie v kvalitnej novostavbe

Cena:
136 500,00 €
Obec: Bratislava-Ružinov
Ulica: Bajkalská
 
Podlahová plocha: 55 m2
Stav objektu: novostavba
Na poschodí: 1
Balkón: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: garážové státie
Výťah: áno
ID inzerátu: 230A

Výhody

Doplnkový text

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

“Radosť žiť”. To si ako hlavný cieľ stanovil developer, ktorý stojí za projektom Nový Ružinov. My vám ponúkame byt práve v jednej z mestských víl, ktoré tu vyrastajú.

Túto kúpu určite nebudete ľutovať a to z dvoch dôvodov. Za prvé, je to byt samotný. Predáva sa v štandarde (podlahy, obklady, parkety, sanita, dvere) na vaše predstavy čaká už len kuchynská linka a zariadenie. Navyše, budete prvými majiteľmi čerstvo skolaudovaného domu, čím si filozofiu Radosť žiť budeme môcť zadefinovať úplne nanovo.


Je na druhom nadzemnom podlaží (pod ním sa nachádzajú byty) a v cene má i garážové státie, murovanú pivnicu. Bytový dom ponúka spoločnú kočikáreň. Priamo k pivnici sa zveziete výťahom. Čo sa nám na interiéri páči, je dômyseľne oddelená kuchyňa od obývacej časti. Dopraje vám súkromie pri varení, no zároveň nestrácate kontakt s obyvateľmi bytu. Veľmi praktické!

Byt hoci na zariadenie ešte len čaká, svojou dispozíciou vám priam ukazuje možnosti ako sa s priestorom vyhrať

Byt a vôbec celý projekt si zakladá na presvetlených priestoroch. Veľké presklené plochy sú súčasťou takmer každého bytu, pod ktoré sa podpísala umelecká ruka známeho ateliéru Compass. Panoramatické okná vám doprajú výhľad z ktorejkoľvek izby alebo balkóna o výmere 3,40m2. Výhľad si dohľadnej dobe užijete na zeleň a záhon ruží, detské ihrisko v podobe labyrintu či reštaurácie na prízemí ďalších mestských víl. Tá vaša sa volá Landora Práve na najbližšom okolí si developer potrpel a hoci zeleň plánoval od začiatku, jej podiel ešte v čase zvýšil.


A tu sa dostávame k druhému dôvodu, pre ktorý by ste s kúpou nemali váhať – bytový dom a okolie. Rezidenčný park je sľubným plánom do budúcnosti, ktorý má pomôcť vytvoriť skutočnú komunitu susedov, ktorým záleží na svojom okolí. Pôvodný bratislavský Ružinov si tak bude môcť zachovať to, pre čo je známy – parky a háje pre mestských obyvateľov.


Obľúbená lokalita, ktorá sa dočká aj rodinných domov, je priamo napojená na hlavnú časť mesta. Spojenie s Bajkalskou ulicou vedie priamo do centra a za pár minút autom ste takmer v každom väčšom nákupnom centre (Centrál, Polus, Pharos). Cyklotrasu máte doslova pod oknom pri Dunajskej hrádzi.

Maklér:

makler
Maklér:Johnstad
Telefón:0948120303
E-mail:info-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Wem Real Estate nám predal 3 byty a boli sme maximálne spokojní. V tejto realitnej kancelárii pracujú makléri, ktorí sú na vysokej odbornej úrovni, vyznajú sa vo svojej práci a navyše, majú aj úžasný ľudský prístup. Úprimne doporučujem túto kanceláriu.

Eva, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.