Vyhľadávanie

V ponuke je 24 nehnuteľností.

Štýlový staromestský byt s krbom

Cena:
650,00 €/mesiac
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Banskobystrická
 
Podlahová plocha: 60 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 1
Balkón: nie
Terasa: nie
Cena za energie: 100
Druh parkovania: verejné parkovanie
Výťah: nie
ID inzerátu: 231A

Výhody

vlastné kúrenie

drevené parkety

samostatná kuchyňa

špajza

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

2 izbový byt s výhľadom na prezidentskú záhradu je byt, ktorý nezameniteľne dýcha históriou. Ak hľadáte priestor, ktorý vás prevedie živou minulosťou hlavného mesta, ste tu správne.

Hoci ide o priestor, ktorý má svoj príbeh, umožňuje si preniesť doň svoj súčasný život. Byt čaká na zariadenie od svojich nájomcov. Kuchyňa je vybavená hlavnými spotrebičmi – mikrovlnkou a rúrou na pečenie. Má vlastnú špajzu, čo je jedna z najnetradičnejších výhod. Navyše, v kuchyni budete môcť byť pánom svojho priestor – je totiž dokonale oddelená od ostatných miestností tak, ako boli zvyknutí pôvodní bratislavčania.

Spálňa poskytuje maximálne súkromie – je nepriechodná. Druhá miestnosť je priechodná a veľmi dobre poslúži ako obývacia časť.

Veľkou výhodou je tiež vlastný kotol, ktorým si regulujete teplo a celkovú spotrebu. V kúpelni je vaňa, čo pri súčasných prenájnoch nebýva obvyklé. Vysoké stropy spolu s pôvodnými brúsenými parketami v celom priestore sú dominantou tohto bytu. Navyše, v priechodnej miestnosti je krb, ktorý je umiestnený na pôvodnom mieste a kde kedysi slúžil ako hlavný zdroj tepla. Dnes je príjemným doplnkom. Miesto na odloženie vecí je súčasťou bytu – nachádza sa tu šatník.

Byt má niekoľko prvkov, na ktoré sa budete chcieť pozrieť dvakrát – drevené delené okná so štýlovými kľučkami či dvere, ktoré svojím dizajnom pripomínajú staromestské časy.

Okolie prezidentského paláca sa radí medzi hlavné centrum a vie poskytnúť odpočinok v rezidenčnom parku v okolí. Dostupnosť infraštruktúry je výborná ako aj samotné centrum mesta.

Maklér:

makler
Maklér:Johnstad
Telefón:0948120303
E-mail:info-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

„Týmto by som Vám chcel veľmi pekne poďakovať za Váš prístup ku svojej práci. Od začiatku bola komunikácia na profesionálnej úrovni a splnené všetky náležitosti na ktorých sme sa vopred dohodli. Veľmi si cením Vaše manažérske schopnosti, dochvíľnosť, precízne doťahovanie spolupráce založené na detailoch a vystupovanie na vysokej úrovni. Takto má v mojich očiach vyzerať práca realitného makléra. Kedykoľvek sa na Vás opäť rád obrátim.“

Ľuboš, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.