Vyhľadávanie

V ponuke je 13 nehnuteľností.

Priestranný pozemok v peknom prostredí pod Devínskou Kobylou

Cena:
138 800,00 €
Obec: Bratislava-Devínska Nová Ves
 
Plocha pozemku: 806 m2
Šírka: 11,1 m
Dĺžka: 69 m
Terén: mierne svahovitý
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: nie je
Kanalizácia: nie je
Dátová prípojka: nie je
Vlastníctvo: osobné
ID inzerátu: A242

Výhody

zelená lokalita

krásne zelené prostredie

občianska vybavenosť na dosah

priestranný pozemok

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predstava o mieste na celoročný oddych je u každého rozdielna. Pozemok o výmere 806 m2 ponúka štedrý priestor na realizáciu viacerých z nich.

Ovocné a zeleninové sady, terasa s grilom na spríjemnenie dlhých letných dní alebo len plocha pokrytá čerstvo pokoseným trávnikom. Aj to je zopár možností ako vynaložiť so záhradou, ktorá tvorí 789 m2 pozemku.

Zvyšných 17 m2 pozemku je zastavaná plocha, na ktorej môže stáť drevená alebo murovaná chatka s krbom a všetkým potrebným, čo si miesto pre celoročný oddych pýta. Prívod vody a elektriky na pozemku to len utvrdzujú.

Pozemok je situovaný v záhradkárskej oblasti v Devínskej Novej Vsi, kedysi známej ako "ríbezľové sady". Kúsok od pozemku sa nachádza prírodná rezervácia Devínska Kobyla, ktorá Vám ponúka pestré možností pešej turistiky v každom ročnom období s nádhernými zákutiami a výhľadmi na Devínsky hrad alebo rakúske Moravské pole.

Maklér:

makler
Maklér:Johnstad, s.r.o.
Telefón:0915396560
E-mail:chvalova-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

Oceňujem rýchle jednanie, rýchle nájdenie vhodného nájomcu a tiež Váš prehľad v problematike. Určite sa na Vás obrátime znova. Ďakujeme !

Michal, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.