Vyhľadávanie

V ponuke je 9 nehnuteľností.

Pekný 4 izbový byt na Kolibe v rezidencii Vinohradis

Cena:
318 000,00 €
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Frankovská
Mesačné náklady: 250
 
Podlahová plocha: 102 m2
Stav objektu: novostavba
Mesačné náklady: 250
Na poschodí: 2
Balkón: áno
Terasa: nie
Druh parkovania: garážové státie
Výťah: áno
ID inzerátu: A247

Výhody

2 kúpeľne

vysoký štandard

orientácia na 2 svetové strany (Z-V)

regulúcia kúrenia po celý rok

skvelí susedia

výborná poloha projektu - nádherný výhľad, blízkosť prírody, centrum do 5minút 

garážové státie

veľká pivnica

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

„Príroda za chrbtom a mesto na dosah.“ Aj takto môžeme charakterizovať mestskú časť Vinohrady, kde sa byt nachádza. Vinohrady a Bratislavské lesoparky sú obľúbeným miestom ranných behov alebo poobedných prechádzok.

Presvetlený 4 izbový byt, o výmere 96,15 m2 ponúka svojou efektívnou dispozíciou potrebnú priestrannosť a komfort v domácnosti. Priestor okrem troch samostatných spální, obývacej časti spojenej s kuchyňou a predsiene ponúka dve plnohodnotné kúpeľne. Jedna z kúpeľní je začlenená do privátnej zóny hlavnej spálne.

Teplé letné večeri budete tráviť na veľkom balkóne o výmere 7,7 m2, ktorý pripomína malú terasu. Ponúka príjemný výhľad na zelené Karpaty.

Štandard bytu bol vytvorený s použitím tých najkvalitnejších materiálov. Interiér bytu sa nesie v modernom štýle s prepracovanými detailami. Krásne drevené podlahy, zárubne a interiérové dvere dotvárajú výnimočnú atmosféru. A vo výnimočnej atmosfére sa nesú tiež kúpeľne. Jednoduché svetlé farby, vysoko kvalitné obklady doplnené jemným vzorom a kvalitnými bronzovými batériami prebúdzajú pocity harmónie. Použitie francúzskych okien otvára priestor a prepája interiér s exteriérom za oknami. Vo vybavení nechýba klimatizácia, nájdete ju dokonca v každej z izieb.

Tento byt nemá zatiaľ inštalovanú kuchyňu. Môžete tak dokončiť tento výnimočný interiér podľa svojich predstáv. Vstavané spotrebiče sú už zahrnuté v cene.

K bytu prislúcha parkovavacie státie v garáži rezidencii.

Príslušenstvom bytu je tiež veľká pivnica o výmere 5,9 m2 v suteréne domu, dostupné výťahom.


V prípade záujmu o túto výnimočnú nehnuteľnosť nás kontaktujte.
Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Maklér:

makler
Maklér:.Johnstad.
Telefón:0940505656
E-mail:petko-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

„Týmto by som Vám chcel veľmi pekne poďakovať za Váš prístup ku svojej práci. Od začiatku bola komunikácia na profesionálnej úrovni a splnené všetky náležitosti na ktorých sme sa vopred dohodli. Veľmi si cením Vaše manažérske schopnosti, dochvíľnosť, precízne doťahovanie spolupráce založené na detailoch a vystupovanie na vysokej úrovni. Takto má v mojich očiach vyzerať práca realitného makléra. Kedykoľvek sa na Vás opäť rád obrátim.“

Ľuboš, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.