Vyhľadávanie

V ponuke je 7 nehnuteľností.

Veľkometrážny 4 izbový byt o výmere 150m2 na Vajnorskej ulici

Cena:
338 000,00 €
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Vajnorská
Mesačné náklady: 321
 
Podlahová plocha: 150 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Mesačné náklady: 321
Na poschodí: 3
Balkón: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: verejné parkovanie
Výťah: áno
ID inzerátu: J2

Výhody

veľká výmera

nádherné drevené parkety

nadštandardná rekonštrukcia

výťah

výborná lokalita / širšie centrum

zelene atrium s detskym ihriskom

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Tento nádherný byt je skutočne veľkorysý. Výmera 150m2 Vám ponúka veľkorysý priestor a dostatok súkromia. Dispozične priestor pozostáva zo vstupnej chodby, plynulo sa napája na priestrannú kuchyňu s jedálňou, ktorá je centrálnou časťou bytu. Obývacia miestnosť má 44m2 a vstupuje sa z nej do dvoch ďalších izieb o výmere 20m2. Z centrálnej časti bytu sa vstupuje aj do štvrtej izby, ďalej kúpeľne a hneď pri vstupe do bytu sa nachádza samostatná, hosťovská toaleta. Kúpeľňa má k dispozícii veľkú rohovú vaňu. V celom byte sú položené krásne drevené parkety. Ďalším pekným prvkom sú nádherné interiérové dvere s obložkovými zárubňami. Rozmiestnenie okien a nosných priečok umožňuje zmenou dispozície získať ďalšiu izbu, prípadne ďalšie dve izby. Byt sa nachádza na 3. z 5 poschodí. K dispozícii je nový výťah. Samotný bytový dom je tehlový. Parkovanie je možné v uzatvárateľnom átriu bytového domu. Skvelá lokalita Vám umožňuje výbornú dostupnosť do centra ale aj ostatných častí mesta. MHD s množstvom spojov sa nachádza priamo na Trnavskom mýte. V okolí sa tiež nachádza kompletná občianska vybavenosť, ako lekáreň, nemocnica, obchody, OC Central, OC Polus, LIDL, detské ihriská, atď. Byt sa predáva nezariadený. Pokiaľ Vás tento nadštandardný 4-izbový byt vo výbornej lokalite zaujal, neváhajte a kontaktujte nás.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Maklér:

makler
Maklér:.Johnstad.
Telefón:0940505656
E-mail:petko-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

Oceňujem rýchle jednanie, rýchle nájdenie vhodného nájomcu a tiež Váš prehľad v problematike. Určite sa na Vás obrátime znova. Ďakujeme !

Michal, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.