Vyhľadávanie

V ponuke je 7 nehnuteľností.

Nadštandardný 3-izbový byt v projekte III Veže + parking a pivnica

Cena:
238 000,00 €
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Bajkalská
Mesačné náklady: 250
 
Podlahová plocha: 82 m2
Stav objektu: novostavba
Mesačné náklady: 250
Balkón: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
Výťah: neuvedené
ID inzerátu: J4

Výhody

výborná lokalita

novostavba

24hod. recepcia

fitness

parking v garáži

klimatizácia

kompletne zariadený

možnosř kúpy s nájomcom

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Tento skutočne pekný 3 izbový byt sa nachádza v rezidenčnom projekte III Veže, na Bajkalskej ulici. Nachádza sa na 5.poschodí a ide o najväčší typ 3-izbového bytu v tomto projekte. Dispozícia je logická, no zároveň svieža. Priestor ponúka prakticky oddelenú nočnú a dennú časť. Obývacia izba je prepojená s rohovou terasou s príjemnym výhľadom na upravený trávnik súkromného átria. V celom byte sú použité veľko-formátové okná so zníženým parapetom pre krajšie výhľady. Zariadenie bytu je kvalitné a farebné prevedenie veľmi príjemné a decentné. Orientácia J-Z prináša interiéru dostatok slnka. Byt sa predáva kompletne zariadený, vrátane klimatizácie.

V cene je zahrnuté parkovacie státie v suteréne na -1. podlaží, a tiež pivnica.
Samotný rezidenčný projekt Vám ponúka množstvo benefitov, ako 24hod.recepcia, strážnik, fitnes, spoločenská miestnosť, potraviny, bankomat, lekáreň, ale aj vyhlásenú steak reštauráciu, a iné....

Aktuálne je byt prenajatý v cene 1050 € v prípade investičného zámeru je možné byt nadobudnúť priamo s nájomcom. V opačnom prípade bude byt samomzrejme po dohode asap uvoľnený.

V prípade záujmu nás prosím kontaktujte.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Maklér:

makler
Maklér:.Johnstad.
Telefón:0940505656
E-mail:petko-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

Profesionálny prístup, ústretovosť, kompletné vybavenie všetkých náležitostí, znalosť a skúsenosti na realitnom trhu. Určite odporučím svojim známym. Ďakujem za doterajšiu spoluprácu.

Adriana, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.