Vyhľadávanie

V ponuke je 3 nehnuteľností.

Pôvodný starý dom s novým apartmánovým domom

Cena:
92 000,00 €
Obec: Kráľová pri Senci
Ulica: Hlavná
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 689 m2
Balkón: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: J0811

Výhody

Doplnkový text

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pôvodný starý dom, vhodný buď ku kompletnej rekonštrukcii alebo k zbúraniu. Pozemok o výmere 689m2 ( šírka 11m, dĺžka 62m ) má k dispozícii pripojenie na elektrinu, plyn a vodu. V zadnej časti pozemku sa nachádza stavba pôvodne hosťovského domu, dispozične riešeného ako jedna miestnosť/ apartmán o výmere cca 40m2 s kuchynskou linkou s umývačkou riadu a tiež rohovým krbom, ďalej kúpeľňou so sprchovým kútom a vstupnou chodbou. Plus miestnosť určená ako náraďovňa. Hosťovský dom je zateplený a má vlastný plynový kotol. Táto stavba má cca 15 rokov. Možné využívať aj na trvalé bývanie. Orientácia pozemku je S-J.

Hosťovský, "apartmánový dom" je potrebné napojiť na IS ( elektrinu, vodu, plyn ), ktoré sa nachádzajú v prednej časti pozemku, cca 50m, následne osadiť žumpu, a vymeniť kotol v dome. Tieto investície sú v réžii nového vlastníka.


Viac informácií telefonicky.

Maklér:

makler
Maklér:.Johnstad.
Telefón:0940505656
E-mail:petko-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

Profesionálny prístup, ústretovosť, kompletné vybavenie všetkých náležitostí, znalosť a skúsenosti na realitnom trhu. Určite odporučím svojim známym. Ďakujem za doterajšiu spoluprácu.

Adriana, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.