Vyhľadávanie

V ponuke je 3 nehnuteľností.

Pozemok so starým a novým domom

Cena:
92 000,00 €
Obec: Kráľová pri Senci
Ulica: Hlavná
 
Plocha pozemku: 689 m2
Šírka: 0 m
Dĺžka: 0 m
Terén: nezáleží
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Dátová prípojka: neuvedené
Vlastníctvo: osobné
ID inzerátu: J1111

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 689m2 ( šírka 11m, dĺžka 62m ), má k dispozícii pripojenie na elektrinu, plyn a vodu. Na pozemku sa nachádza pôvodný starý dom, vhodný buď ku kompletnej rekonštrukcii alebo k zbúraniu. Zaujímavosťou ponuky je ďalšia stavba, nachádzajúca sa v zadnej časti pozemku, pôvodne hosťovský domček, dispozične riešený ako jedna miestnosť/ apartmán o výmere cca 40m2 s kuchynskou linkou s umývačkou riadu a tiež rohovým krbom, ďalej kúpeľňou so sprchovým kútom a vstupnou chodbou. Plus miestnosť určená ako náraďovňa. Hosťovský dom je zateplený a má vlastný plynový kotol. Táto stavba má cca 15 rokov. Možné využívať ho aj na trvalé bývanie, prípadne môže byť využitý na bývanie počas výstavby v prednej časti pozemku a následne môže slúžiť ako letná kuchyňa, prípadne môže ísť o dvojgeneračné bývanie. Orientácia pozemku je S-J.

Hosťovský, "apartmánový dom" je potrebné napojiť na IS ( elektrinu, vodu, plyn ), ktoré sa nachádzajú v prednej časti pozemku, cca 50m, následne osadiť žumpu, a vymeniť kotol v dome. Tieto investície sú v réžii nového vlastníka.

Viac informácií telefonicky.

Maklér:

makler
Maklér:.Johnstad.
Telefón:0940505656
E-mail:petko-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

S prácou Vašej realitnej kancelárie sme nadmieru spokojní – v krátkom čase Ste doporučili spoľahlivého nájomníka, všetky obhliadky boli z Vašej strany personálne zabezpečené a na základe nášho vlastného želania nemuseli sme pri obhliadkach byť fyzicky prítomní – všetko bolo Vašou kanceláriou zabezpečené, vrátane vypracovania nájomných zmlúv.

Vami doporučený nájomník doposiaľ vystupuje ako spoľahlivý a nekonfliktný voči ostatným susedom čo si veľmi ceníme.

S priateľským pozdravom.

Juraj, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.