Vyhľadávanie

V ponuke je 12 nehnuteľností.

# 2 IZBOVÝ BYT # BIELA ULICA # HISTORICKÉ CENTRUM # VEĽKORYSÝ PRIESTOR # LUXUSNÉ PREVEDENIE #

Cena:
228 800,00 €
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Biela
 
Podlahová plocha: 80 m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Na poschodí: 2
Balkón: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
Výťah: nie
ID inzerátu: 183

Výhody

nadštandardné vyhotovenie

drevené parkety

vlastné kúrenie

kompletná rekonštrukcia

historické centrum

veľká výmera

možnosť prerobiť na 3 izbový byt

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Skutočne nadštandardný, 2 izbový byt je situovaný v peknom historickom dome priamo v historickom centre mesta, hneď vedľa Františkánskeho námestia. Byt ponúka veľkorysý priestor o výmere 80m2. Dispozícia pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývačky, priestrannej spálne, kuchyne s jedálenským kútom a skutočne nádhernej kúpeľne. Nachádza sa na 2/3p. Orientovaný na západ, do tichého vnútrobloku. Je možné prerobenie aj na 3 izby. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Vymenené boli všetky rozvody, zmenená dispozícia, okná, kúpeľňa, interiérové dvere, kúrenie je zabezpečené vlastným kotlom. Zachované boli drevené parkety. Byt je vyhotovený skutočne nadštandardne a vybavený kvalitným nábytkom. Pokiaľ hľadáte nadštandardné a pekné bývanie v historickom centre, tento byt je ideálnou voľbou. Je tiež výbornou investíciou pre účely dlhodobého nájmu alebo krátkodobého nájmu formou airbnb.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Maklér:

makler
Maklér:Ján Peťko
Telefón:0940505656
E-mail:jp-ZVNC-wemre.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Wem Real Estate nám predal 3 byty a boli sme maximálne spokojní. V tejto realitnej kancelárii pracujú makléri, ktorí sú na vysokej odbornej úrovni, vyznajú sa vo svojej práci a navyše, majú aj úžasný ľudský prístup. Úprimne doporučujem túto kanceláriu.

Eva, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.