Vyhľadávanie

V ponuke je 15 nehnuteľností.

# 6-izbový rodinný dom # Svätý Jur # obrovská pivnica #tichá ulica #centrum #bazén

Cena:
295 000,00 €
Obec: Svätý Jur
Ulica: Bratislavská
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 214 m2
Plocha pozemku: 432 m2
Balkón: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: garáž
ID inzerátu: 196

Výhody

kompletné podpivničenie

bazén

krb

nová fasáda

altánok s vonkajším krbom

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj príjemné bývanie v mestečku Svätý Jur, ktoré leží vo vínorodom kraji na úpätí Malých Karpát, necelých 14km od Bratislavy. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo v samom centre Svätého Jura na Bratislavskej ulici s príjemným altánkom a veľkým bazénom.
Jeden z hlavných benefitov je, že dom disponuje 2 samostatnými vchodmi z ulice. Jeden z vchodov vedie priamo do upravenej pivnice, ktorá bola už pri výstavbe domu navrhnutá a určená na podnikateľské účely. Pivnica je vybavená 2 miestnosťami, kuchyňou, skladmi a má tiež sociálne zariadenia a sprchu. Celá pivnica bola v minulosti využívaná na rôzne druhy podnikania a prenajímala sa. Tento priestor má samostatné merače energií.
Druhý samostatný vchod z ulice vedie priamo na dvor rodinného domu. Pozemok je vkusne upravený a nachádza sa na ňom spomínaný altánok a bazén.
Dom pozostáva z dvoch NP. Na prízemí sa nachádza menšia chodba, srdce domu- obrovská obývacia izba, kuchyňa so zánovnou kuchynskou linkou, špajza, pracovňa, ďalšia izba, jedna z kúpeľní a garáž.
Na poschodí sa nachádzajú 3 spálne, chodba a kúpeľňa. Izby sú orientované na JV a JZ.
Dom je po čerstvom zateplení z tohto roku, má plynové kúrenie a disponuje všetkými IS. Je vo výbornom technickom stave a nevyžaduje žiadnu zásadnú rekonštrukciu.
Občianska vybavenosť mesta Sv. Jur je výborná, nachádza sa tu mestský úrad, pošta ZŠ, zdravotné stredisko, kostoly, obchody a služby, ľudová škola umenia, škôlky, banky, menšie hotely, množstvo reštaurácií a Academia Istropolitana. Historické jadro mesta bolo vyhlásené za Mestskú pamiatkovú rezerváciu. Nachádza sa tu tiež chránená krajinná oblasť Malé Karpaty a Národná prírodná rezervácia Šúr.

Cena domu je 295 000 €

Tešíme sa na obhliadku s Vami!

Maklér:

makler
Maklér:Adriana Chválová
Telefón:0915396560
E-mail:info-ZVNC-wemre.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Wem Real Estate nám predal 3 byty a boli sme maximálne spokojní. V tejto realitnej kancelárii pracujú makléri, ktorí sú na vysokej odbornej úrovni, vyznajú sa vo svojej práci a navyše, majú aj úžasný ľudský prístup. Úprimne doporučujem túto kanceláriu.

Eva, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.