Vyhľadávanie

V ponuke je 24 nehnuteľností.

Vôňa vinohradov za Vami, výhľad na mesto pred Vami

Cena:
dohodou
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Frankovská
Mesačné náklady: 212,5
 
Podlahová plocha: 65 m2
Stav objektu: novostavba
Mesačné náklady: 212,5
Na poschodí: 3
Balkón: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: garážové státie
Výťah: áno
ID inzerátu: 200A

Výhody

- terasa 90m2 

- jacuzzi

- krásny výhľad

- kvalitné prevedenie

- štýlové zariadenie

- 1x parking

- výborná lokalita

- profi alarm

- predáva sa zariadený

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Nádherné bratislavské lesoparky, vinohrady a záhrady ožívajú a stávajú sa domovom pre tých, ktorí chcú mať prírodu aj mesto na dosah. V rezidenčnej oblasti Ahoj v mestskej časti Nové Mesto je to možné.

Pôvodné vinohrady a mestské lesíky, medzi ktorými sa Ahoj rozkladá, dnes lemujú penthousy s rozľahlými terasami. Práve tu vzniká nový komunitný život ľudí, ktorí si doprajú nadštandardné bývanie. Buďte jednými z nich.

Na predaj neponúkame iba penthouse na najvyššom poschodí jedného z novopostavených domov, ale celkom nový spôsob bývania. Ak sa preň rozhodnete, môžete si užívať atypicky, ale za to dômyseľne navrhnutý 2-izbový byt s rozlohou 65m2. Určite vás bude inšpirovať nezvyčajné spojenie spálne a kúpeľne, ktoré spolu tvoria jeden celok.

Svojich priateľov prekvapíte grillom a jacuzzi na terase. Tá má pre vás okrem rozlohy 90m2 dva výhľady – jeden na ruch mesta v diaľke a druhý na blízku prírodu doslova za rohom.

Nasťahovať sa môžete okamžite, byt sa predáva kompletne zariadený okrem postele. Okrem iného čaká na vás kvalitne zariadená kuchyňa, klimatizácia či celoročné lokálne vykurovanie. Byt je pripravený v teplých hnedých odtieňoch tak, aby ste si ho mohli spríjemniť doplnkami akejkoľvek farby.

Je domyslený do detailu, aj preto k nemu patrí parkovacie miesto priamo v dome. Parkovať tak môžete v suchu za každého počasia. Hneď vedľa nájdete veľkú, samostatnú pivnicu.

Ak patríte k tým, ktorí si radi užívajú súkromie, tu ho určite nájdete – najvyššie tretie poschodie penthousu bude “patriť” iba vám. Okolie nadobúda novú tvár a už čoskoro sa budete prechádzať pomedzi terasové domy so zeleňou, ktoré si už dnes vysluhujú obdiv.

V Bratislave tak nájdete nové miesto, ktoré obyvateľom ponúka príbytok so všetkým, čo by ste od súčasného bývania čakali. A to aj pre tých najnáročnejších. Buďte toho súčasťou. Projekt hľadajte pod príznačným názvom Vinohradis - Koliba.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Maklér:

makler
Maklér:Johnstad
Telefón:0948120303
E-mail:info-ZVNC-johnstad.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

 

„Týmto by som Vám chcel veľmi pekne poďakovať za Váš prístup ku svojej práci. Od začiatku bola komunikácia na profesionálnej úrovni a splnené všetky náležitosti na ktorých sme sa vopred dohodli. Veľmi si cením Vaše manažérske schopnosti, dochvíľnosť, precízne doťahovanie spolupráce založené na detailoch a vystupovanie na vysokej úrovni. Takto má v mojich očiach vyzerať práca realitného makléra. Kedykoľvek sa na Vás opäť rád obrátim.“

Ľuboš, BA
V krátkosti o nás

Vo WEM Real Estate veríme, že najsilnejším marketingom je dobrá referencia, preto sa snažíme klientom poskytovať špičkový servis a ľudský prístup. Spoločnosť bola založená v partnerstve so spoločnosťou Wealth Effect Management, ktorá sa venuje privátnemu bankovníctvu už 10 rokov, vďaka čomu disponujeme rozsiahlou databázou klientov.